Movies
Ratings
603
Season of the WitchRated ★ 2.5
The Gifted HandsRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 2.5
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 0.5
TarzanRated ★ 3.0