Movies
Ratings
29
MossRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
King KongRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0