Movies
Ratings
76
La La LandRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
MotherRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 2.0
MagnoliaRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0