Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 4.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
The RitualRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.5
CreepRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
ApostleRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 2.5
As Above, So BelowRated ★ 3.0
EliRated ★ 2.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.0
PearlRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The DeliveranceRated ★ 0.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0