Movies
Ratings
31
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0