Titles you rated
The ExorcistRated ★ 4.5
SopyonjeRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 1.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0