Movies
Ratings
227
Tremble All You WantRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
American AnimalsRated ★ 3.5
PROMARERated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
March Comes In Like a Lion 2Rated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Chihayafuru part3Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Masquerade HotelRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0