Titles you rated
Sector 7Rated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0