Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 5.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.5
A Monster in ParisRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0- The RecordRated ★ 2.5
The HypnosisRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
CadaverRated ★ 2.5
Marui VideoRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 2.0
The ClosetRated ★ 4.0