Movies
Ratings
87
The NotebookRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0