Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5