Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 1.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 2.5
The BodyguardRated ★ 1.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0