Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5