Titles you rated
Swing KidsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0