Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
HerculesRated ★ 1.5
The RockRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5