Movies
Ratings
19
MonsterRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
Martin EdenRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0