Movies
Ratings
1672
DivergentRated ★ 4.0
Endless LoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 1.0
22 Jump StreetRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 2.0
Catch and ReleaseRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 2.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 4.0
Stand Up GuysRated ★ 3.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0
The CounselorRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0