Titles you rated
HancockRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The AnimatrixRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0