Movies
Ratings
259 The Best OfferRated ★ 3.5 The Best OfferRated ★ 3.5
 Inside MenRated ★ 0.5 Inside MenRated ★ 0.5
 A Silent VoiceRated ★ 2.5 A Silent VoiceRated ★ 2.5
 Infernal AffairsRated ★ 0.5 Infernal AffairsRated ★ 0.5
 Ocean's ElevenRated ★ 3.5 Ocean's ElevenRated ★ 3.5
 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
 The MartianRated ★ 3.0 The MartianRated ★ 3.0
 No Strings AttachedRated ★ 1.5 No Strings AttachedRated ★ 1.5
 The Hateful EightRated ★ 4.0 The Hateful EightRated ★ 4.0
 The Shape of WaterRated ★ 3.5 The Shape of WaterRated ★ 3.5
 Get OutRated ★ 4.0 Get OutRated ★ 4.0
 Midnight in ParisRated ★ 3.5 Midnight in ParisRated ★ 3.5
 WhiplashRated ★ 4.0 WhiplashRated ★ 4.0
 Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5 Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
 Home AloneRated ★ 3.0 Home AloneRated ★ 3.0
 OldboyRated ★ 4.0 OldboyRated ★ 4.0
 The ChaserRated ★ 3.5 The ChaserRated ★ 3.5
 Blood DiamondRated ★ 3.0 Blood DiamondRated ★ 3.0
 If OnlyRated ★ 2.0 If OnlyRated ★ 2.0