Movies
Ratings
330
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Elite SquadRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0
FlightRated ★ 4.0
United 93Rated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Michael ClaytonRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 4.0
Caesar Must DieRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0