Movies
Ratings
101
The Killing FieldsRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0