Movies
Ratings
186
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Carlito's WayRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0