Movies
Ratings
343
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 0.5
#AliveRated ★ 0.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5