Titles you rated
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 4.0- BoosruckRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 1.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 1.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 0.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Another ChildRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
TarRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 5.0