Titles you rated
ValkyrieRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
MapadoRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5