Titles you rated
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.5
HanbandoRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5