Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0