Titles you rated
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
CollateralRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0