Movies
Ratings
104
Upside DownRated ★ 2.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5