Movies
Ratings
130
ParasiteRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Our School E.TRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0