Movies
Ratings
50
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0