Movies
Ratings
145
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 0.5
Deja VuRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0