Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0