Movies
Ratings
227
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0