Titles you rated
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.0
AlienRated ★ 3.0
FailanRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
301, 302Rated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Trick: The MovieRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0