Movies
Ratings
42- Love ResetRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 1.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
A Bold FamilyRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5