Titles you rated
IdentityRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0