Movies
Ratings
600
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 2.5
JoyRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Seven PoundsRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0