Movies
Ratings
435
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0