Movies
Ratings
77
Real SteelRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0