Movies
Ratings
57
District B13Rated ★ 3.0
G-ForceRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
BeastlyRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
OseamRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 1.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 2.0