Movies
Ratings
514
The World of LoveRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
The AnchorRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5