Titles you rated
SkyfallRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0