Movies
Ratings
487
The DreamersRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.5