Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0