Movies
Ratings
166
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0