Titles you rated
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Safe HavenRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Then She Found MeRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0