Movies
Ratings
82
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Talk to HerRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
TangledRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0