Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The PredatorRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0