Movies
Ratings
82- WishRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0